LI-USB30-AR0820-GMSL2-110H
LI-USB30-AR0820-GMSL2 1080p HDR GMSL2 Serial Camera
Image Product Quantity
LI-AR0820-GMSL2-110H (CAMERA ONLY)
28 in stock
1
LI-FCB-1T1-SS-3M-WP-S0
1109 in stock (can be backordered)
1
LI-GMSL2-USB
184 in stock
Out of stock
Sign Up for Restock Notifications!
For high volume order, please email sales@leopardimaging.com
ON SEMI AR0820 8.3M CMOS Sensor
Output 12 bit Raw data
Support 12V Power
Waterproof IP67 ( Up to IP69K)
Active pixel: 3840 H x 2160 V
Optical format: 1/2″
Pixel size: 2.1 um x 2.1 um
Compact size: 30 x 30 mm