LI-OV10650-GMSL2-120H
Image Product Quantity
LI-OV10650-GMSL2
24 in stock
1
120H Lens
272 in stock
1
LI-FCB-1T1-SS-3M-WP-S0
1112 in stock (can be backordered)
24 in stock
For high volume order, please email sales@leopardimaging.com
OmniVision CMOS 1.7M Image Sensor OV10650
Output 12 bit RAW data
Support 12V Power
Support Nvidia Drive PX2 (TBD)
IP rating: IP67 (Up to IP69K)
HFOV: 120˚
Active pixel: 1824 (H) x 940 (V)
Optical format: 1/2.09″
Pixel size: 4.2 x 4.2 μm
Compact size: 30 x 30 mm