LI-OV10640-GMSL2-120H
Image Product Quantity
LI-OV10640-GMSL2-120H (CAMERA ONLY)
Out of stock
1
LI-FCB-1T1-SS-3M-WP-S0
1112 in stock (can be backordered)
1
Insufficient stock
Sign Up for Restock Notifications!
For high volume order, please email sales@leopardimaging.com
OmniVision CMOS 1.3M Image Sensor OV10640
Output 12-bit RAW data
27MHz clock input
Support 12V Power