LI-USB30-IMX424-GMSL2-120H
Image Product Quantity
LI-IMX424-GMSL2-120H (CAMERA ONLY)
Available on backorder
1
LI-FCB-1T1-SS-3M-WP-S0
1109 in stock (can be backordered)
1
LI-GMSL2-USB
184 in stock
Available on backorder
For high volume order, please email sales@leopardimaging.com
Sony Diagonal 9.69mm (Type 1/1.7) CMOS Image Sensor IMX424 (RCCB)
Output 12 bit Raw data
Support 12V Power
Active pixel: 3849 (H) x 1929 (V)
Optical format: 1/1.7″
Pixel size: 2.25 x 2.25 μm
Compact size: 30 x 30 mm
Part#: LI-USB30-IMX424-GMSL2-120H
Technical Inquires:
If you need to download the driver, please contact:support@leopardimaging.com
High Performance ADAS
Automotive Rear View or Backup
Automotive Surround View
Default Version:
Waterproof Version:
Kit Part#: LI-USB30-IMX424-GMSL2-xxxH
Power over Cable: +12VDC Power Supply