LI-OX12A10-GM2B-120H
12MP OX12A10 GMSL2 Camera Module
Image Product Quantity
LI-OX12A10-GM2B-120H (CAMERA ONLY)
59 in stock (can be backordered)
1
LI-FCB-1T1-SS-3M-WP-S0
1112 in stock (can be backordered)
1
For high volume order, please email sales@leopardimaging.com
OmniVision CMOS Image Sensor OX12A10
Maxim GMSL2 serializer MAX96717
GMSL2 Serial Coax Interface with PoC
Resolution: 4624 (H) x 2600 (V) (active pixels)
Optical Format: 1/1.43″
Pixel Size: 2.1 x 2.1 μm
Power Consumption: 92 mA @ 12 VDC (4624 x 2604 @ 10 fps)