LI-AR0234CS-ST55-GM2C-120H
Image Product Quantity
LI-AR0234CS-ST55-GM2C-120H (CAMERA ONLY)
26 in stock (can be backordered)
1
LI-FCB-1T1-SS-3M-WP-S0
1112 in stock (can be backordered)
1
For high volume order, please email sales@leopardimaging.com
ON Semiconductor 2.3MP CMOS Image Sensor AR0234CS
Color Sensor
GMSL2 Serializer
Lens: FOV H 121.5°
QTY of Sensor:  2
Baseline: 55 mm
Active Pixels: 1920 (H) x 1200 (V)
IMU: Included
Frame Rate: 60 fps @ 1920 × 1200
Optical Format: 1/2.6″
Pixel Size: 3.0 x 3.0 μm
Power Supply Range: 9 ~ 19 VDC